EREDIENSTEN

Zondag 28 juli
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Ds. H. P. de Goede te Werkendam
14.30 uur: Ds. P. de Graaf te Kruiningen
Collecte: Bartimeüs en Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Chantal van Koeveringe en Julia de Leeuw

Zondag 21 juli
9.30 uur: Dhr. D. van der Zee te Kampen
14.30 uur: Ds. W. Lolkema
Collecte: Compassion; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Carolijn van den Adel en Nicole Boogert

Zondag 14 juli
9.30 uur: Da. E. Bouwman te Papendrecht
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Renovatiefonds; 2e collecte: Kerk; uitgang: Stichting Voedselbank De Bevelanden
Oppasdienst: Jeannine Willeboer en Yvonne Polderman

Zondag 7 juli
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Dhr. G. Huiskes te Krabbendijke, Leesdienst, koffiedrinken
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Mision Timoteo; 2e collecte: Kerk; uitgang: Youth for Christ
Oppasdienst: Anja Dommisse en Mandy Domburg

Zondag 30 juni
9.30 uur: Dhr. A. J. den Besten te Sliedrecht
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Mensenkinderen
Oppasdienst: Manon de Leeuw en Heidi Moerland

Zondag 23 juni
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, koffiedrinken
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Werelddiaconaat; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Marinke van den Berge en Nicole Boogert

Zondag 16 juni
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Heilig Avondmaal
14.30 uur: Ds. C. Bijman te Arnemuiden
Collecte: Bartimeüs en Kerk; uitgang: Stichting ZOA
Oppasdienst: Lydia Engelse en Janet de Putter

Zondag 9 juni, Pinksteren
9.30 uur: Ds. F. van Vliet te Zaamslag, Voorbereiding H.A.
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: Alg. chr. doeleinden
Oppasdienst: Jeannine Willeboer en Renee van Gurp

Zondag 2 juni
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Ds. W. J. van de Griend te Yerseke
14.30 uur: Dhr. E. Tramper te Krabbendijke
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: Taer
Oppasdienst: Julia de Leeuw en Ellen Hoekman

Donderdag 30 mei, Hemelvaartsdag, Gez. dienst in 'De Meiboom'
9.45 uur: Mevr. Drs. Roggeband te Tholen
Collecte: Kerk
Oppasdienst: Yvonne Polderman en Robin van Gurp

Zondag 26 mei
9.30 uur: Dhr. A. J. Slabbekoorn te Goes, Jeugddienst, koffiedrinken
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Jeugd; 2e collecte: Kerk; uitgang: Stichting Timotheüs
Oppasdienst: Carolijn van den Adel en Heidi Moerland

Zondag 19 mei,
tienerkerk jongste groep

9.30 uur: Ds. T. Deelstra
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: St. De Ondergrondse Kerk; 2e collecte: Kerk; uitgang: St. Ora
Oppasdienst: Jeannine Willeboer en Renee van Gurp

Zondag 12 mei,
tienerkerk oudste groep

9.30 uur: Dhr. E. Tramper te Krabbendijke
18.30 uur: Ds. T. Deelstra, Zangdienst Joh. de Heer-liederen
Collecte: Stichting Palazolli; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Manon de Leeuw en Mandy Domburg

Zondag 5 mei
9.30 uur: Ds. T. Deelstra
14.30 uur: Dhr. A. J. Slabbekoorn te Goes
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Zending
Oppasdienst: Anja Dommisse en Lydia Engelse

Zondag 28 april,
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Leesdienst Dhr. G. F. M. Huiskes te Krabbendijke (dovendienst), Koffiedrinken
14.30 uur: Ds. J. van den Ende te Wemeldinge
Collecte: Dovenpastoraat; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Marinke van den Berge en Chantal van Koeveringe

Zondag 21 april, Pasen
9.30 uur: Ds. T. Deelstra
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: M.A.F.; 2e collecte: Kerk; uitgang: St. Int. Kinderhulp
Oppasdienst: Ellen Hoekman, Julia de Leeuw, Nicole Boogert

Vrijdag 19 april, Goede Vrijdag
19.00 uur: Ds. T. Deelstra
Zondag 14 april, 6e Lijdenszondag,
tienerkerk jongste groep

9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Viering Heilig Avondmaal
18.30 uur: Praisedienst
Collecte: Hoop voor Albanië; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Yvonne Polderman en Heidi Moerland

Zondag 7 april, 5e Lijdenszondag,
tienerkerk oudste groep

9.30 uur: Dhr. H. Cappon te Kapelle, Voorbereiding H.A.
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Zending KIA; 2e collecte: Kerk; uitgang: Dorcas
Oppasdienst: Renee van Gurp en Carolijn van den Adel

31 maart, 4e Lijdenszondag
tienerkerk jongste groep
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Ds. A. J. Krol te Gorinchem
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Jeugd; 2e collecte: Kerk; uitgang: Zending
Oppasdienst: Jeannine Willeboer en Robin van Gurp

24 maart, 3e Lijdenszondag
tienerkerk oudste groep

9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Koffiedrinken
14.30 uur: Dhr. E. Tramper te Krabbendijke
Collecte: Renovatiefonds; 2e collecte: Kerk; uitgang: Zending
Oppasdienst: Anja Dommisse en Mandy Domburg

17 maart, 2e Lijdenszondag
tienerkerk jongste groep

9.30 uur: Ds. T. Deelstra
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Manon de Leeuw en Lydia Engelse

Woensdag 13 maart, Biddag
9.30 uur: Ds. A. J. d en Besten te Sliedrecht
19.00 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Kerk
Oppasdienst: Janet de Putter en Marinke van den Berge

Zondag 10 maart, 1e Lijdenszondag
9.30 uur: Dhr. E. Tramper te Krabbendijke
18.30 uur: 'Zeeuwse dienst, evangelie in onze streektaal'
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: Renovatiefonds
Oppasdienst: Julia de Leeuw en Heidi Moerland

Zondag 03 maart
9.30 uur: Ds. H. P. de Goede te Werkendam, m.m.v. 'De Hoekstem', Yerseke
14.30 uur: Ds. P. de Graaf te Kruiningen
Collecte: Stichting De Hoop; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Chantal van Koeveringe en Ellen Hoekman

Zondag 24 februari
9.15 uur: Zingen voor de dienst
9.30 uur: Dhr. J. Veltrop te Vianen
14.30 uur: Dhr. A. J. Slabbekoorn te Goes
Collecte: Bethaniekliniek; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Yvonne Polderman en Nicole Boogert

Zondag 17 februari
9.30 uur: Dhr. E. Tramper te Krabbendijke, Koffiedrinken
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Renovatiefonds; 2e collecte: Kerk; uitgang: N.B.G.
Oppasdienst: Marinke van den Berge en Robin van Gurp

Zondag 10 februari
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Viering H.A.
18.30 uur: Ds. T. Deelstra, thema-avond relaties en seksualiteit
Avondmaalscollecte: Diaconie en Kerk; uitgang: Tear
Oppasdienst: Renee van Gurp en Anja Dommisse

Zondag 3 februari
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Voorbereiding H.A.
14.30 uur: Dhr. A. J. Slabbekoorn te Goes
Collecte: Werelddiaconaat; 2e collecte: Kerk; uitgang: St. 'De Figurant'
Oppasdienst: Jeannine Willeboer en Mandy Domburg

Zondag 27 januari
9.15 uur: Zingen voor de dienst
9.30 uur: Dhr. A. J. den Besten te Sliedrecht
18.30 uur: Ds. T. Deelstra, jeugddienst tieners
Collecte: Mision Timoteo; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Lydia Engelse en Heidi Moerland

Zondag 20 januari
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Koffiedrinken
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Jeugd; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Julia de Leeuw en Manon de Leeuw

Dinsdag 1 januari, Nieuwjaarsdag
10.00 uur: Dhr. G. Huiskes te Krabbendijke, Leesdienst
Collecte: Alg. Chr. Doeleinden

Maandag 31 december, Oudejaarsdag
19.00 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Alg. Chr. Doeleinden; 2e collecte: Kerk; uitgang: Zending

Zondag 30 december
9.15 uur: Zingen voor de dienst
9.30 uur: Ds. J. Wouters te Middelburg
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Yvonne Polderman en Robin van Gurp

Dinsdag 25 december, 1e kerstdag
9.30 uur: Dhr. A. J. Slabbekoorn te Goes,
m.m.v koor en combo 'Espérance'
Collecte: Kinderen in de knel (LCR KIA)
Oppasdienst: Mandy Domburg, Heidi Moerland, Renee van Gurp

Maandag 24 december, Gezamenlijke kerstzangdienst in de Ned. Herv. kerk aan de Dorpsstraat
21.30 uur: Ds. S. A. Doolaard e.a.
Collecte: 'Amecet'
Zondag 23 december, 4e Advent
9.30 uur: Dhr. E. Tramper te Krabbendijke
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Anja Dommisse en Marinke van den Berge

Zondag 16 december, 3e Advent, Koffiedrinken
9.30 uur: Dhr. E. Tramper te Krabbendijke, Tienerkerk jongste groep
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: Renovatiefonds
Oppasdienst: Jeannine Willeboer en Lydia Engelse

Zondag 9 december, 2e Advent, Heilig Avondmaal
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Tienerkerk oudste groep
14.30 uur: Ds. P. Zaadstra te Kockengen, Nabetrachting
Avondmaalscollecte: Christenen voor Israël en Kerk;
uitgang: Dovenpastoraat
Oppasdienst: Manon de Leeuw en Julia de Leeuw

Zondag 2 december, 1e Advent, Gedachtenisdienst
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Tienerkerk jongste groep, Voorbereiding H.A.
14.30 uur: Ds. A. J. Krol te Gorinchem
Collecte: Zending (LCR); 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Janet de Putter en Nicole Boogert

Woensdag 28 november, Dankdag
9.30 uur: Ds. T. Deelstra
19.00 uur: Ds. P. de Graaf te Zierikzee
Collecte: Kerk
Oppasdienst: Ellen Hoekman en Robin van Gurp

Zondag 25 november
9.15 uur: Zingen voor de dienst, Koffiedrinken
9.30 uur: Ds. J. van den Ende te Wemeldinge, Tienerkerk oudste groep
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Zending
Oppasdienst: Carolijn van den Adel en Chantal van Koeveringe

Zondag 18 november
9.30 uur: Dhr. A. J. Slabbekoorn te Goes, Jeugddienst
14.30 uur: Ds. C. Bijman te Arnemuiden
Collecte: Jeugd; 2e collecte: Kerk; uitgang: N.S.G.K.
Oppasdienst: Renee van Gurp en Yvonne Polderman

Zondag 11 november
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Tienerkerk jongste groep
14.30 uur: Ds. C. Bijman te Arnemuiden
Collecte: Renovatiefonds; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconaat (LCR)
Oppasdienst: Mandy Domburg en Heidi Moerland

Zondag 4 november
9.30 uur: Dhr. J. Veltrop te Vianen, Tienerkerk oudste groep
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: M.A.F.; 2e collecte: Kerk; uitgang: Hoop voor Albanië
Oppasdienst: Anja Dommisse en Marinka van den Berge

Zondag 28 oktober
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Tienerkerk jongste groep
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Robin van Gurp en Carolijn van den Adel

Zondag 21 oktober
9.30 uur: Dhr. H. Cappon te Kapelle, Koffiedrinken
14.30 uur: Ds. S. A. Doolaard te Krabbendijke
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: Nachamu Nachamu
Oppasdienst: Manon de Leeuw en Jeannine Willeboer

Zondag 14 oktober
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Heilig Avondmaal
14.30 uur: Ds. J. H. Becker te Rotterdam, Nabetrachting
18.30 uur: Dhr. F. Koopmans, Themadienst over 'De Hoop'
Avondmaalscollecte: Stichting 'Clarahofje' en Kerk; uitgang: Dorcas
Oppasdienst: Ellen Hoekman en Julia de Leeuw

Zondag 7 oktober
9.30 uur: Dhr. A. J. den Besten te Sliedrecht, Voorbereiding HA,
9.30 uur: Tienerkerk oudste groep
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Werelddiakonaat; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Lydia Engelse en Nicole Boogert

Zondag 30 september
9.15 uur: Zingen voor de dienst
9.30 uur: Ds. C. van Velzen te Blaricum, Tienerkerk jongste groep
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Kerk en Israël; 2e collecte: Kerk; uitgang: Stichting 'De Hoop'
Oppasdienst: Marinke van den Berge en Renee van Gurp

Zondag 23 september STARTZONDAG
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, koffiedrinken
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Renovatiefonds; 2e collecte: Kerk; uitgang: Friedenstimme
Oppasdienst: Chantal van Koeveringe en Ducha Matoso

Zondag 16 september
9.30 uur: Ds. P. W. J. Krijnen te Halle
14.30 uur: Ds. P. W. J. Krijnen
Collecte: Stichting Internationale Kinderhulp; 2e collecte: Kerk; uitgang: Vredeswerk (KIA)
Oppasdienst: Rozanne Mostert en Robin van Gurp

Zondag 9 september
9.30 uur: Ds. T. Deelstra
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
18.30 uur: Ds. T. Deelstra, Jeugddienst, thema 'Twijfel'
Collecte: Jeugd; 2e collecte: Kerk; uitgang:
Oppasdienst: Yvonne Polderman en Carolijn van den Adel

Zondag 2 september
9.30 uur: Ds. A. J. Krol te Gorinchem
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: Bethany Kliniek
Oppasdienst: Anja Dommisse en Mandy Domburg

Zondag 26 augustus
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Ds. W. A. Boer te 's-Gravendeel
14.30 uur: Ds. P. de Graaf te Zierikzee
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Julia de Leeuw en Heidi Moerland

Zondag 19 augustus
9.30 uur: Dhr. H. J. Cappon te Kapelle, Koffiedrinken
14.30 uur: Ds. W. Lolkema te Krabbendijke
Collecte: Zendia (KIA); 2e collecte: Kerk; uitgang: Renovatiefonds
Oppasdienst: Jeannine Willeboer en Renee van Gurp

Zondag 12 augustus
9.30 uur: Ds. F. van Vliet te Zaamslag, Heilig Avondmaal
14.30 uur: Dhr. J. Slabbekoorn te Goes, Nabetrachting
Avondmaalscollecte: Stichting 'De Figurant en Kerk; uitgang: Agape
Oppasdienst: Lydia Engelse en Ellen Hoekman

Zondag 5 augustus
9.30 uur: Ds. H. P. de Goede te Werkendam, Voorbereiding H.A.
14.30 uur:
Collecte: N.B.G.; 2e collecte: Kerk; uitgang: Kledingbank Zeeland
Oppasdienst: Janet de Putter en Ducha Matoso

Zondag 29 juli
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Dhr. K. Bos te Goes
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Compassion; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Chantal van Koeveringen en Manon de Leeuw

Zondag 22 juli
9.30 uur: Ds. W. J. van de Griend te Ouddorp
14.30 uur: Ds. W. J. van de Griend
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Robin van Gurp en Marinke van de Berge

Zondag 15 juli
9.30 uur: Ds. T. Deelstra
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Renovatiefonds; 2e collecte: Kerk; uitgang: Stichting Voedselbank De Bevelanden
Oppasdienst: Yvonne Polderman en Rozanne Mostert

Zondag 08 juli
9.30 uur: Prop. J. J. Steketee te Zwijndrecht, Koffiedrinken
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Mision Timoteo; 2e collecte: Kerk; uitgang: Youth fot Christ
Oppasdienst: Jeanine Willeboer en Julia de Leeuw

Zondag 01 juli
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Ds. J. van den Ende te Wemeldinge
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: MensenKinderen
Oppasdienst: Renee van Gurp en Anja Dommisse

Zondag 24 juni
9.30 uur: Dhr. A. J. den Besten te Sliedrecht, m.m.v. Gospelkoor Glorify
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Bartimeüs; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Lydia Engelse en Heidi Moerland

Zondag 17 juni
9.30 uur: Dhr. J. Veltrop te Vianen, Tienerkerk oudste groep
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Werelddiaconaat Kerk in Actie; 2e collecte: Kerk; uitgang: St. Zoa
Oppasdienst: Manon de Leeuw en Ducha Matoso

Zondag 10 juni
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Heilig Avondmaal, Tienerkerk jongste groep
14.30 uur: Ds. P. Broere te Tholen, Nabetrachting
Collecte: Zending en Kerk; uitgang: Alg. Chr. Doeleinden
Oppasdienst: Chantal van Koeveringe en Robin van Gurp

Zondag 3 juni
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Kinderdienst met eigen kinderkoor, Koffiedrinken
14.30 uur: Ds. P. Zaadstra te Koekengen, Voorbereiding Heilig Avondmaal
Collecte: Jeugd; 2e collecte: Kerk; uitgang: Speelgoedbank Zeerland
Oppasdienst: Marinke van den Berge en Ellen Hoekman

Zondag 27 mei
9.15 uur: Zingen voor de dienst, Koffiedrinken
9.30 uur: Br. Eric Tramper te Krabbendijke, Tienerkerk oudste groep
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Stichting Palazolli; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Carolijn van den Adel en Yvonne Polderman

Zondag 20 mei, Pinksteren
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Tienerkerk jongste groep
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Zending Kerk in Actie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Tear
Oppasdienst: Ducha Matoso, Lydia Engelse en Julia de Leeuw

Zondag 13 mei
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Tienerkerk oudste groep
14.30 uur: Dhr. A. J. Slabbekoorn te Goes
Collecte: St. De Ondergrondse Kerk; 2e collecte: Kerk; uitgang: St. Ora
Oppasdienst: Anja Dommisse en Heidi Moerland

Donderdag 10 mei, Hemelvaart
9.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Kerk
Oppasdienst: Rozanne Mostert, Jeanine Willeboer en Renee van Gurp

Zondag 6 mei
9.30 uur: Ds. A. J. van der Spek te Zwartsluis, Koffiedrinken
14.30 uur: Ds. A. J. van der Spek
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Zending
Oppasdienst: Manon de Leeuw en Robin van Gurp

Zondag 29 april
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Ds. P. W. J. Krijnen te Halle
14.30 uur: Ds. P. W. J. Krijnen
Collecte: Renovatiefonds; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Marinke van den Berge en Chantal van Koeveringe

Zondag 22 april
9.30 uur: Ds. F. van Vliet te Zaamslag
14.30 uur: Ds. W. Lolkema te Krabbendijke
Collecte:M.A.F.; 2e collecte: Kerk; uitgang: Stichting Int. Kinderhulp
Oppasdienst: Janet de Putter en Renee van Gurp

Zondag 15 april
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Heilig Avondmaal, Tienerkerk jongste groep
14.30 uur: Ds. J. Boom te 's-Gravenmoer, Nabetrachting
Avondmaalscollecte: Hoop voor Albanië en Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Jeanine Willeboer en Ellen Hoekman

Zondag 8 april
9.30 uur: Da. C. A. van Eck te Wolphaartsdijk, Voorbereiding H. A., Tienerkerk oudste groep, Koffiedrinken
14.30 uur: Ds. P. de Graaf te Zierikzee
Collecte: Jeugd; 2e collecte: Kerk; uitgang: Dorcas
Oppasdienst: Miranda Meeuwsen en Rozanne Mostert

Zondag 1 april, Pasen
9.30 uur: Ds. A. J. Krol te Gorinchem
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Zending Kerk in Actie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Zending
Oppasdienst: Anja Dommisse, Carolijn van den Adel en Heidi Moerland

Vrijdag 30 maart, Goede Vrijdag
19.00 uur: Dhr. A. J. Slabbekoorn te Goes

Zondag 25 maart,6e lijdenszondag
9.15 uur: Zingen voor de dienst
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Tienerkerk jongste groep
14.30 uur: Ds. P. de Graaf te Zierikzee
Collecte: Renovatiefonds; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Chantal van Koeveringe en Manon de Leeuw

Zondag 18 maart,5e lijdenszondag
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, m.m.v. Koor en combo 'Espérance', Tienerkerk oudste groep
14.30 uur: Ds. A. S. Doolaard te Krabbendijke
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Stichting 'Clarahofje'
Oppasdienst: Lydia Engelse en Ducha Matoso

Woensdag 14 maart, Biddag
9.30 uur: Ds. T. Deelstra
19.00 uur: Prop. J. J. Steketee te Zwijndrecht
Collecte: Kerk
Oppasdienst: Yvonne Polderman en Robin van Gurp

Zondag 11 maart,4e lijdenszondag
9.30 uur: Dhr. J. Veltrop te Vianen, Tienerkerk jongste groep
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Renovatiefonds
Oppasdienst: Marinke van den Berge en Renee van Gurp

Zondag 4 maart,3e lijdenszondag
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Tienerkerk oudste groep
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Stichting 'De Hoop'; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Jeanine Willeboer en Heidi Moerland

Zondag 25 februari, 2e lijdenszondag
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Ds. W. A. Boer te 's-Gravendeel
14.30 uur: Ds. P. A. Broere te Tholen
Collecte: Bethanykliniek; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Anja Dommisse en Manon de Leeuw

Zondag 18 februari, koffiedrinken na de morgendienst
9.30 uur: Ds. H. Scholing te Heerenveen, Dovendienst met tolk
14.30 uur: Ds. P. de Graaf te Zierikzee
Collecte: Renovatiefonds; 2e collecte: Kerk; uitgang: N.B.G.
Oppasdienst: Carolijn van de Adel en Ellen Hoekman

Zondag 11 februari
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Heilig Avondmaal
14.30 uur: Dhr. B. Kriekaard te Ede, Nabetrachting
Avondmaalscollecte: Diaconie en Kerk; uitgang: Tear
Oppasdienst: Chantal van Koeveringe en Miranda Meeuwsen

Zondag 4 februari
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Voorbereiding Heilig Avondmaal
14.30 uur: Drs. G. den Hartogh te Krimpen aan de IJssel
Collecte: Werelddiaconaat; 2e collecte: Kerk; uitgang: St. 'De Figurant'
Oppasdienst: Lydia Engelse en Ducha Matoso

Zondag 28 januari
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Dhr. A. J. de Besten te Sliedrecht
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Mision Timoteo; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Yvonne Polderman en Rozanne Mostert

Zondag 21 januari
9.30 uur: Ds. T. Deelstra
14.30 uur: Ds. G. C. Buijs te Zevenbergen
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: Diaconie
Oppasdienst: Marinke van de Berge en Heidi Moerland

Zondag 14 januari
9.30 uur: Dhr. H. Cappon te Kapelle, Jeugddienst tieners
14.30 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Stichting Timon; 2e collecte: Kerk; uitgang: Open Doors
Oppasdienst: Manon de Leeuw en Janet de Putter

Zondag 7 januari
9.30 uur: Ds. J. Wouters te Middelburg
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Friedenstimme; 2e collecte: Kerk; uitgang: Renovatiefonds
Oppasdienst: Jeanine Willeboer en Anja Dommisse

Maandag 1 januari, Nieuwjaarsdag
10.00 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: A.C.D.

Zondag 31 december, Oudejaarsdag
9.15 uur: Zingen voor de dienst

9.30 uur: Dhr. P. Riemens te Arnemuiden
19.00 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: A.C.D.; 2e collecte: Kerk; uitgang: Eric van Gurchom Papua's
Oppasdienst: Miranda Meeuwsen en Carolijn van den Adel

Maandag 25 december, Eerste Kerstdag, Doopdienst
9.15 uur: Ds. T. Deelstra
Collecte: Kerk in Actie, Kinderen in de knel
Oppasdienst: Petra Koster, Ellen Hoekman en Ducha Matoso

Zondag 24 december, 4e Advent
9.30 uur: Dhr. J. J. Steketee te Zwijndrecht
14.30 uur: Geen dienst
Collecte: Diaconie; 2e collecte: Kerk; uitgang: Jeugd
Oppasdienst: Chantal van Koeveringe en Yvonne Polderman

Zaterdag 23 december,
Gezamenlijke kerstzangdienst in de Hervormde Kerk, Kerkepad 1,
Aanvang 21.30 uur


Zondag 17 december, 3e Advent
9.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: Renovatiefonds
Oppasdienst: Lydia Engelse en Rozanne Mostert

10 december, 2e Advent
9.30 uur: Ds. T. Deelstra, Heilig Avondmaal
14.30 uur: Ds. D. Westerneng te 's-Gravenpolder, Nabetrachting
Avondmaalscollecte: Christenen voor Israël en Kerk; uitgang: Christelijk Noodhulpcluster
Oppasdienst: Manon de Leeuw en Heidie Moerland

3 december, 1e Advent
9.30 uur: Dhr. E. Tramper te Krabbendijke,
m.m.v. Koor 'Polyhymnia' uit 9.30 uur: Oud Vossemeer
14.30 uur: Ds. T. Deelstra, Voorbereiding Heilig Avondmaal
Collecte: Zending; 2e collecte: Kerk; uitgang: N.S.G.K.
Oppasdienst: Ducha Matoso en Jeanine Willeboer